Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


TOTUS TUUS jest cudownym przesałniem Świętej pamięci NASZEGO ŚWIĘTEGO OJCA JANA PAWŁA II WIELKIEGO poniżej kilka naszych refleksji na ten temat.
TOTUS TUUS znaczy Cały Twój. Zastanówmy się co NASZ ŚWIĘTY OJCIEC chciał nam przekazać przez te dwa głęboko przemyślane słowa. Pozornie mogłoby się wydawać, że nie wiele one znaczą ale gdy dojdziemy po rozważaniach modlitewnych do sedna tego przekazu ukazuje nam się piękny świat, jakże wyjątkowy tajemniczy i duchowo bogaty. Mówiąc: TOTUS TUUS MARYJO NASZ ŚWIĘTY OJCIEC przekazał nam ogromną dawkę miłośći, te dwa słowa niosą ze soba wielki ładunek wiary i całkowitego oddania BOGU PRZENAJŚWIĘTSZEMU I MARYI.
Nie było przed NASZYM ŚWIETYM OJCEM osoby która potrafiłaby zawrzeć tak wiele treści w tak nie wielu słowach i tu też ukazuje się nam geniusz NASZEGO KOCHANEGO ŚWIĘTEGO OJCA. Zastanówmy się co się stanie kiedy będziemy wszyscy cali, kiedy bez mysli oddamy się Chrystusowi i Maryi Pannie? Kiedy będziemy już całkowicie Tobie oddani KOCHANY OJCZE poczujemy płynącą miłość z naszych srec. Zaczniemy dostrzegać w drugim człowieku inną duszę, odmienną od naszej ale także wartą poznania. Oddając się bez pamięci naszemu BOGU odmienimy nasz kraj. Spróbujmy krzyknąć TOTUS TUUS i żyć według tego przekazu a zobaczymy, że nasze problemy znikną a idealna komunia z CHRYSTUSEM stanie się rzeczywistością. Oddajmy nasze życie całkowicie w ręce JANA PAWŁA II i nie martwmy się o doczesność, przełamując schematy jakie narzuca nam konsumpcjonistyczny świat, dojdziemy w MARYI do życia wiecznego!!!
Autor: Piotr