Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOCHANI BRACIA I SIOSTRY
WITAMY WAS NA STRONIE STUDENCKIEGO KOŁA MIŁOŚNIKÓW RADIA MARYJA W PILE

Poniżej możesz przeczytać najnowsze informacje!!!


ZNÓW RUSZAMY
REAKTYWACJA NASZEGO KOŁA

Po 5 letniej przerwie znow ruszamy. Pragniemy nadal walczyć o nasze Radio, jesteśmy dojrzalsi, mamy więcej sił i możliwości aby walczyć o Polskę katolicką, gdzie Radio Maryja odgrywa podstawową rolę społeczną.

Studenckie Koło Miłośników Radia Maryja

15.05.2011
PROTEST PRZECIWKO SZARGANIU DOBREGO IMIENIA
OJCA TADEUSZA RYDZYKA PRZEZ "PSEUDODZIENNIKARZY"

My polska katolicka młodzież, zrzeszona wokół ewangelicznej idei Radia Maryja i zafascynowana charyzmą Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka, chcemy wyrazić nasz stanowczy sprzeciw dla metod używanych przez tzw. "dziennikarzy". We wstrętnej prowokacji, wykorzystali dobrą duszę Pana Ministra oraz zszargali dobre imię i wizerunek Ojca Dyrektora. Wykorzystanie osoby Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka do przeprowadzenia tego podstępnego ataku na rząd i Pana Ministra, było najpodlejszym czynem mediów w ostatnich latach. Żarty z wiary katolickiej, podszywanie się pod kapłana, to występek na miarę publikacji karykatur Mahometa. My nie możemy pozostać wobec tych działań obojętni. Chcemy zaapelować do neolibertyńskich mediów o opamiętanie się, o szacunek. Pogoń za pieniądzem i sensacją nie może godzić w dobre imię szacownych osób. Żądamy od Faktu, stosownych przeprosin, dla Ojca Dyrektora, dla Pana Ministra, dla wszystkich polskich kapłanów i katolików. Oczekujemy ich na pierwszej stronie, tam gdzie zmieszczono zdjęcie Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka. Liczymy na poważne potraktowanie naszego apelu.

Studenckie Koło Miłośników Radia Maryja

07.02.2006ANKIETA

Czy homoseksualiści powinni być przymusowo leczeni?
Zdecydowanie TAK, w każdym przypadku
TAK, ale o leczeniu konkretnej osoby powinien decydować sąd
TAK, ale tylko osoby wulgarnie obnoszące się ze swoją orientacjąCałkowity zakaz aborcji?

My jako polska katolicka młodzież, młodzież od której zależy przyszłość tego kraju chcemy stanowczo i dobitnie powiedzieć trzy razy TAK dla projektu nowej ustawy!!! Projekt LPR to krok naprzód w zdemoralizowanym świecie gdzie rządzi pieniądz a życie ludzkie nie ma wartości, brońmy życia nienarodzonych w każdej sytuacji, nie zależnie od sposobu poczęcia.

ZACZYNAMY AKCJE ZBIERANIA E-MAILI od osób popierających projekt, planujemy zbierać podpisy pod tym projektem w Pile na ulicach miasta oraz na ulicach Poznania. Jeśli popierasz nasza akcję czekamy na e-mail od Ciebie. Pamiętaj każdy głos się liczy!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZEGLĄDANIA SERWISU