Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


W tym dziale chemy przedstawić sylwetki naszych kochanych Ojców, którzy służą w RADIU MARYJA, są to ludzie wielkiej wiary i intelektu, pomagają OJCU DYREKTOROWI TADEUSZOWI RYDZYKOWI w prowadzeniu naszego pięknego dzieła

OJCIEC PIOTR DETTLAFF

Ojciec Piotr Dettlaff jest bardzo młodym ojcem, ale jakże pobożnym i przez nas kochanym, w radiu pełni głownie funkcje opiekuna Podwórkowych Kółek Różańcowych, pomaga w organizacji pielgrzymek do sanktuariów gdzie Rodzina Radia Maryja gromko pielgrzymuje.


OJCIEC GRZEGORZ MOJ

Ojciec Grzegorz Moj, jest uwielbianym ojcem, szczególnie jego dyskusje ze słuchaczami cieszą się dużą popularnością, Ojciec Grzegorz jest cierpliwy i pragnie zawsze wyjaśnić nam meandry tak skomplikowanej naszej wiary, młodzi kochają Ojca Grzegorza za świetne podejście do naszych tematów a także akceptacje i zrozumienie naszych problemów. Ojciec Grzegorz jest człowiekiem wielkiego formatu, pomógł nam w wielu życiowych wyborach.


OJCIEC PIOTR ANDRUKIEWICZ

Ma badzo znany, piękny i radiowy głos. Możemy śmiało powiedzieć, że Ojciec Piotr jest człowiekiem bardzo sympatycznym, pełnym zrozumienia dla bliźnich. Ojciec Piotr zajmuje się także śpiewem, co wychodzi mu nadzwyczaj dobrze. Nasze babcie uwielbiają Ojca Piotra za ciepło i miłość jaka bije z jego głosu.


OJCIEC WALDEMAR GONCZARUK

Bardzo miły, młody Ojciec, swoją wiedzą o Bogu zaskakuje i porywa nasze serca. Audycje jakie prowadzi dają nam siły do życia, jego opytmizm tryskający z każdego słowa porusza naszymi duszami. Jest zapalonym turystą, znawcą i miłośnikiem naszych pięknych Tatr.


OJCIEC JACEK CYDZIK

Nie mamy zbyt wielu wiadomości o Ojcu Jacku, wszystkich którzy mogą napisać parę słów o Ojcu Jacku, proszeni są o przesłanie tego, na nasz e-mail


OJCIEC JANUSZ DYREK

Bardzo mądry ojciec, jego głos zawsze elektryzuje nasze rodziny, swoją przenikliwą mądrością potrafi zaintrygować nas wieloma aspektami naszej bogatej wiary. W radiu słyszymy go rzadko a szkoda, bo Ojciec Janusz jest przez nas zawsze mocno wyczekiwany.


OJCIEC JAN KRÓL

Jest bliskim współpracownikiem OJCA DYREKTORA TADEUSZA RYDZYKA, zajmuje się sprawami finansowymi RADIA MARYJA, możemy tylko ubolewać, że jakże ważne sprawy administarcyjne, jakimi zajmuje się Ojciec Jan Król, nie zawsze pozwalają mu na prowadzenie audycji.


JEŚLI MACIE WIĘCEJ CIEKAWOSTEK O NASZYCH KOCHANYCH OJCACH, PISZCIE, DZIĘKI WAM POWSTANĄ PIĘKNE BIOGRAFIE OJCÓW RADIA MARYJA W TYM MIEJSCU