Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Opisujemy tutaj nowości na stronie, zachęcamy do ciekawych audycji w RADIU MARYJA i TV TRWAM, dodajemy ogłoszenia.

Sejm przeznaczył 20 mln zł na Świątynię Opatrzności Bożej

Sejm przyznał w piątek, 17.02.2006, 20 mln zł z budżetu państwa na budowę świątyni Opatrzności Bożej na warszawskich Polach Wilanowskich, przyjmując poprawkę Senatu do budżetu na 2006 rok. Bardzo cieszymy się, że nasz Sejm, w którym zasiadają prawdziwi Polacy z PiS, LPR i Samoobrony, zaczyna sprawnie pracować. To co nie udało się przez dzięsieciolecia, udało się wreszcie teraz. Ogromna jest nasza radość z tej decyzji. Mamy nadzieję, że na przyznaniu tych pięniędzy się nie skończy. Wszystkich przeciwników informujemy: w Polsce żyje ponad 90% katolików, nawet jeśli odliczymy tych którzy są nimi formalnie, zostanie około 50% polskiego społeczeństwa, praktykujących, dobrych i głęboko wierzących katolików. Oni rządają aby ich podatki przeznaczać także na budowę świątyń. Politycy wreszcie to zrozumieli i wypełniają wolę społeczeństwa, nie boją się antyklerykalnych wichrzycieli, zdolnych wszystko skrytykować i rozwalić. Dziękujemy politykom, którzy głosowali za tą dotacją. Życzymy pomyślności i liczymy na kolejne takie decyzje.
Dodano 18.02.2005


Lech Kaczyński wygrał wybory!!!

Drodzy Goście naszego serwisu, bardzo dziękujemy Wam za wzięcie udziału w wyborach prezydenckich. Lech Kaczyński, osoba zdolna do odnowienia Naszej Polski, został wybrany prezydentem miażdzącą przewagą głosów. W tym miejscu chcemy podziekować, Ojcu Dyrektorowi za zaangażowanie się w promocję Lecha Kaczyńskiego, w jego wytrwałe wspieranie i pokazywanie ludziom prawdy i człowieka dobrego dla Polski i Polaków. Gdyby nie RADIO MARYJA i TV TRWAM liberalny obraz świata mógłby przeważyć, media neopogańskie nieuczciwie faworyzowały kandydata PO. Lech Kaczyński jako jedyny kandydat oferuje jasne i klarowne rozwiązania polskich bolączek. Tak leżące każdemu Polakowi na sercu problemy, jak sprawa uregulowania obowiązkowego leczenia homoseksualistów i absolutnego braku akceptacji dla formalizacji związków homoseksualnych oraz sprawa Instytutu Papieskiego, obrazująca dorobek Jana Pawła II Wielkiego, bedą w końcu pozytwynie zakończone. Dziękujemy OJCZE DYREKTORZE także, za wspieranie PiS-u w wyborach, jest to jedyna partia prawdziwie narodowa, polska i prokatolicka. Cieszymy się, że my jako Katolicy, w naszym kraju, nie będziemy czuć się dyskryminowani. Prosimy w naszych modlitwach o błogosławieństwo dla Ojca Tadeusza Rydzyka, obecna jego pomoc jest nieoceniona. To właśnie głosami słuchaczy Radia Maryja i TV Trwam udało się wygrać prawdzie i dobru. Modlimy się za nadchodzącą kadencję prezydencką a także za Ciebie Ojcze Dyrektorze, jesteśmy wdzięczni za pokazanie właściwej drogi. Życzymy Bożej łaski OJCZE DYREKTORZE i dalszej wytrwałości w działaniu.
Dodano 25.10.2005


Henryk Stokłosa nie bedzie już senatorem
Drodzy Bracia i Siostry, dziękujemy Wam za uczestnictwo w wyborach parlamentarnych. Dzięki wysiłkowi Radia Maryja w pozytywnym uświadamianiu społeczeństwa, Henryk Stokłosa nie zostanie ponownie senatorem. Przypomnijmy tylko audycje w Radiu Maryja i oddanie Ojca Dyrektora walczącego o czyste środowisko i uczciwych ludzi. Nie bez znaczenia są artykuły w Naszym Dzienniku, które wysiłkiem Ojca Dyrektora ujrzały światło dzienne. Dzięki Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi, działaczki wystepujące przeciw Stokłosie znalazły publiczne forum w Telewizji Trwam, żadne media liberalne nie zainteresowały się walką prowadzoną prez Pilan ze smrodem i poniżeniem. Ojciec Dyrektor wyciągnął do nas pomocną dłoń i to dzięki jego pomocy ludzie zostali uświadomieni i nie oddali głosu na Stokłosę. Jeszcze raz dziękujemy Ci Ojcze Dyrektorze za tą cenną pomoc. Bóg zapłać.
Dodano 06.10.2005


Nowy dział "Ku chwale OJCA DYREKTORA"
22 lipca 2005 dodano nowy dział w którym zbierane będą owoce natchnienia, słuchaczy RADIA MARYJA. Publikowana może być wszelka tworczość dotycząca RADIA i OJCA DYREKTORA. Mogą to byc wiersze, grafiki, piosenki. Zapraszmy do wysyłania ich na nasz adres podany w dziale kontakt.
Dodano 22.07.2005


Pilskie problemy w RADIU MARYJA I TV TRWAM
21 lipca 2005 w TV TRWAM i RADIU MARYJA gościły działaczki Komitetu d.s. Bezradności Społecznej i Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej: Irena Sienkiewicz, Krystyna Lemanowicz, Teresa Orlińska i Jolanta Koper. Audycja dotyczyła przemysłowej hodowli zwierząt a także czynów jakich dopuszcza się Senator Stokłosa na pilskiej społeczności. Audycję prowadził Ojciec Waldemar Gonczaruk. Zapraszamy do słuchania audycji oto link do niej:
Nowe konflikty społeczności lokalnej z senatorem Henrykiem Stokłosą, Irena Sienkiewicz, Krystyna Lemanowicz, Teresa Orlińska, Jolanta Koper
Dodano 22.07.2005


Dodano dział: "Jan Paweł II o RADIU MARYJA"
Zapraszamy do czytania słów Papieża skierowanych do RADIA, wysyłajcie rodzinie i znajomym link to tej strony, aby wiedzieli, że Papież pochwalał dzieło jakim jest RADIO MARYJA, mamy nadzieję, że te słowa pomogą przekonać waszych bliskich i przyjaciół do RADIA MARYJA
Dodano 15.07.2005


Ruszył Serwis o RADIU MARYJA Studenckiego Koła Miłośników RADIA MARYJA w Pile
13 lipca 2005 ruszył nasz Seriws, jest on nowością w polskim internecie, informuje o RADIU, broni je a także popularyzuje jego myśl. Kolejne działy są suckesywnie dodawane, dzięki współpracy z Wami, mamy szanse na szybszy rozwój Serwisu i uatrakcyjnienie jego zawartości. Takiej strony w internecie jeszcze nie było, biorąc udział w jej tworzeniu przyczyniacie się do wielkiego unikatowego dzieła. Zapraszamy serdecznie.
Dodano 13.07.2005