Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Jesteśmy grupą przyjaciół, miłośników RADIA MARYJA, pięknego dzieła OJCA TADEUSZA RYDZYKA. Mieszkamy w Pile i tu też sie modlimy, chodzimy do Kościoła, uczymy się i wzrastamy w Bogu Przenajświetszym

CZŁONKOWIE STUDENCKIEGO KOŁA MIŁOŚNIKÓW RADIA MARYJA

PIOTR- Jest założycielem witryny STUDENCKIEGO KOŁA MIŁOŚNIKÓW RADIA MARYJA a także przewodniczącym i założycielem SKMRM. Studiuje na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Jest studentem roku III. Żarliwą pasję do RADIA MARYJA zaczszepiła mu babcia oraz dziadek, poczatkowo podchodził do RADIA MARYJA z dużą rezerwą, ale po dłuższym i wnikliwym zastanowieniu się nad przekazem RADIA MARYJA, pokochał RADIO MARYJA, stał się jego gorącym wielbicielem, propagatorem i obrońcą.

ROBERT- Student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, jest na III roku. Do słuchania RADIA MARYJA zachęcony przez Piotra, aktualnie pomaga mu w propagowaniu idei RADIA MARYJA oraz przy prowadzeniu strony WWW.

ALICJA-Koleżanka Piotra i Roberta, zachęcona przez nich do słuchania, cenny pierwiastek żeński w naszym KOLE. Studentka Wyższej Szkoły Biznesu w Pile. Jest na II roku.


MOŻE BYĆ NAS WIECEJ, JEŚLI JESTES MŁODY, KOCHASZ RADIO MARYJA I CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ, WSPIERAĆ NAS, TWORZYĆ SERWIS O NASZYM RADIU I DZIAŁAĆ Z NAMI NA RZECZ RADIA, GORĄCO ZAPRASZAMY!!! W DZIALE KONTAKT JEST E-MAIL DO NAS. PISZCIE ŚMIAŁO!!!