Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Tu opisujemy jak się modlimy i jak należy żarliwie modlić się do Boga o nasze KOCHANE RADIO MARYJA
Modlitwa jest czynnością, której powinniśmy poświecać najwięcej uwagi w naszym życiu. Zaniedbanie tej rozmowy z Bogiem Wszechmogącym, jest ciężkim grzechem. Odmawiać modlitwę należy dwa lub trzy razy dziennie. Przed rozpoczęciem modliwy musimy się wyciszyć, uspokoić, wpaść w zadumę nad Panem Bogiem. Znajdźmy sobie spokojny kącik, ustwamy tam mały ołtarzyk, tak jak miał to zorganizowane nasz ŚWIĘTY PAPIEŻ, na zdjęciu poniżej widać jak może wyglądać, nasze modlitewne miejsce skupienia.

Kiedy mamy już ołtarzyk i chwilę w której możemy bezwględnie się wyciszyć i wsłuchać w to co Bóg ma nam do powiedzenia, uklęknijmy przed ołtarzykiem zastanówmy się nad tym o czym w tej chwili chcielibyśmy porozmawiać z Bogiem. Kiedy już mamy plan modlitwy zacznijmy, głośno lub w myślach (tak miał zwyczaj modlić się NASZ UKOCHANY OJCIEC ŚWIĘTY) rozmowę z Bogiem. Żarliwe słowa pięknych polskich modlitw zna zapewne każdy z nas i zaczynajmy zawsze rozmowę z Bogiem od takiego powitania. Później możemy przejść do bardziej osobistych zwierzeń, rozmawiajmy z Bogiem o naszych problemach, zwrócmy się do Chrystusa Króla o poradę przy trapiących nas problemach, zwróćmy sie do Świętej Panny o pocieszenie i ukojenie naszych serc, bo jest ona przecież najukochańszą naszą Matką. Kolejnym etapem modlitwy powinno być zawierzenie RADIA MARYJA Maryii Pannie, zwróćmy się do niej aby pomogła nam bronić NASZE RADIO MARYJA przed śmiertelnymi wpływami szatana. Ataki jakie dochodzą z róznych stron na NASZE RADIO odeprzemy tylko gorącą i szczerą modlitwą błagalną o wstawiennictwo Maryi u swojego Syna Jezusa Chrystusa Pana Naszego. Jeśli skupimy wszystkie nasze siły w modlitwie to żarem naszych serc i nadprzyrodzoną mocą Boga odeprzemy ataki diabła na NASZE RADIO. Kończąc modlitwę prośmy Boga o to aby miał NASZE UWIELBIONE RADIO MARYJA w opiece i pilnował aby szatan za sprawą swoich wysłanników ziemskich nie czynił zła NASZEMU RADIU.


Autor: Piotr