Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Chcielibyśmy przybliżyć Wam w tym miejscu osobę której geniusz sprawił, że powstała piękna inicjatywa jaką jest NASZE KOCHANE RADIO MARYJA

NASZ OJCIEC TADEUSZ RYDZYK jest założycielem RADIA MARYJA. OJCIEC DYREKTOR to prawdziwy patriota, szczerze zatroskany o naszą Ojczyznę i właśnie z natchnienia Ducha Świętego oraz potrzeby uczynienia czegoś świętego dla ludzi i Maryii OJCIEC TADEUSZ RYDZYK STWORZYŁ RADIO MARYJA. Sam OJCIEC jest osobą bardzo skromną, urodził się w 1945 roku, działa w Zakonie Redemptorystów (CSsR). OJCIEC TADEUSZ RYDZYK jest niezwykłym charyzmatykiem, wizjonerem, człowiekiem, który o wiele lat uprzedza rzeczywistość. Jest człowiekiem ciepłym, emanującym dobrocią i przede wszystkim uczynnym. Wszyscy zapewne cenimy jego poczucie humoru. OJCIEC RYDZYK to człowiek niezłomny, pokazuje nam swoją duchową siłę, nigdy nie łamie się pod ciężarem oszczerstw, bluźnierstw i ataków wrogiego konglomeratu. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK, charakteryzuje się medialnym głosem oraz trafną puentą, którą potrafi wyjątkowo podsumować i zebrać myśli innych rozmówców. Kochamy Cię OJCZE DYREKTORZE! Modlimy się za Ciebie!


Autor: Piotr, współpraca: Alicja, Robert