Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Pubikujemy tu felietony i reportaże na różne tematy i o wszelakich wydarzeniach, różnych autorów. Pisać może każdy. Czekamy na Wasze dzieła!!! ZAPRASZAMY

Wypłyń na głębię. Duc in altum.

Te słowa naszego kochanego papieża, CZCIGODNEGO OJCA ŚWIETEGO JANA PAWŁA II są dla nas wskazówką i drogowskazem. Dla nas młodzieży z pokolenia JP II nie są one tylko pustym sloganem, ale skłaniają nas do głebokiej refleksji. Chcemy we wszystkim naśladować ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II, on nam pokazał co znaczy miłośc do drugiego człowieka i wskazał ścieżki prowadzące do Jezusa Chrystusa i Maryi Zawsze Dziewicy. Wielu nie zrozumiało przesłania Naszego Ojca Świętego, jednak dla nas JAN PAWEŁ II zawsze głegoko pozostanie w pamięci. Chcemy być jak OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II i CZCIGODNY OJCIEC DYREKTOR NASZEGO UKOCHANEGO RADIA MARYJA - OJCIEC TADEUSZ RYDZYK. To właśnie on najpełniej ze wszystkich Polaków zrozumiał przesłanie i znaczenie drogi PAPIEŻA JANA PAWŁA II. To on w NASZYM UKOCHANYM RADIU MARYJA buduje CYWILIZACJĘ ŻYCIA, tak ukochną przez NASZEGO PAPIEŻA. Sprzeciwia się draństwu i zapszaństwu wrogów NASZEJ KOCHANEJ OJCZYZNY. Dziękujemy Ci za to Wielebny Ojcze Dyrektorze, natchnij nas mocą abyśmy kroczyli dalej ścieżką wytyczoną przez ŚWIETEGO JANA PAWŁA II.
Felieton przesłany przez Adama
Autor jest studentem V roku Akademii Medycznej w Poznaniu
Dodano 26.02.2006


Becikowe - ratunek dla Polski

Na początku chciałabym postawić znamienną tezę: Becikowe - ratunkiem dla Polski. W dalszych zgłoskach postaram się udowodnić jej prawdziwość. Nowa ustawa, tak kontrowersyjna w swojej istocie, kontrowersyjna, dodajmy, tylko dla neopogan, komunistów i libertynów może także ich uchronić od całkowitej zagłady. Nie bedąc tego świadomymi ślepo powtarzają swoją mantrę i nawołują do bojkotu tej ważnej ustawy. Unijna propaganda, niektórym ludziom tak głęboko weszła pod skórę, że stali się widzącymi ślepcami i słyszącymi głuszcami. Bezduszni technokraci, wykształceni na niehumanitarnych uczelniach rosyjskich, cierpią na krótkowzroczność w swoich ocenach. Przed ich oczyma, widnieją tylko suche cyferki i perspektywa jednego roku, aby dopiąc budżet, aby za rok było jako tako. Tak karygodne spojrzenie na Polskę i na całe społeczeństwo musi sie zemścić. Pienądze z becikowego ogromnie zasilą budżety Polskich rodzin i skłonią niejedną rodzinę do wydania potomka, w czasach kultury śmierci, może to być ustawa ocalenia narodowego, ustawa ostatniej szansy, ustawa która zapewni nam wszystkim przeżycie. Jak wyliczyły niezależne ośrodki badawcze, jeśli trend spadkowy w ilości narodzin utrzyma się, Polska za lat klikanście, stanie się krajem nędzarzy i zapaści. Nie będzie kto miał pracować, Polskę zaleje fala imigracji z Arabii, Afryki, Rosji i Bałkanów. Przykład Wielkiej Brytanii i Holandii pokazuje jaką zgniliznę moralną niesie przypływ ogromnej ilości imigrantów. Kraj traci spojność narodową, szerzy się intelektulana degrengolada, każdy wnosi coś od siebie ale nikt nie ma siły przebicia aby forsować swoj nurt. W wyniku czego w kraju mnożą się różne niekorzystne trendy, które wzmacniane są przez słabość biednego państwa. Jestem pewna, że gdyby nie rząd ocalenia narodowego Premiera Marcinkiewicza, becikowe nigdy nie zostało by wprowadzone, a co za tym idzie czarny scenariusz ziściłby się. Na całe szczęście ustawa przeszła, możemy zauważyć ożywienie polskich rodzin. Każda z nich widząc, że państwo robi coś dla niej, cieplej spogląda na przyszłość i w pozytywnych barwach zaczyna widzieć posiadanie kolejnych dzieci.
Felieton przesłany przez Karolinę
Autorka jest uczennicą VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Dodano 18.01.2006


Polacy nareszcie zmądrzeli!!!

Wreszczie mamy wolną Polskę, wolną od jarzma sowieckiego i zachodniego, wolną od dyktatury kultury zgnilizny morlanej i afirmacji homoseksualizmu. Ostatnie wybory parlamentarne i prezydenckie pokazały, że Polacy mieli juz dość tych dyktatur. Polacy wybrali wolność, prawość i uczciwosć. Od teraz naród będzie znaczył naród a honor będzie honorem. Poprzednie rządy manipulowały nami, w socjosztuczkach odbywały sie igrzyska. Chodząc ulicami Poznania widzę twarze jakby promienne, radosne ludzie czują sie lżej. Czują, że wreszcie skończyła sie ta przeklęta epoka, strachu, kultury śmierci i zboczeń. Wiemy już, że kolejny marsz homoseksualistów w Poznaniu nie odbędzie się, choć środowiska te go planują. Poznańscy radni i posłowie PiS-u powiedzieli jednak stanowczo: NIE!!! I dobrze, może wreszcie Poznaniacy nie będą narażeni na niepotrzebne pytania ze stony swoich pociech. Przytocze tu jedno pytanie jakie zasłyszalem kiedy byłem obserować poprzednia manifestacje żałości i braku tolerancji w Poznaniu. Przechodziła obok mnie mama z dzieckiem, dziecko jak to dziecko, rezolutne, dociekliwe i niewinne, pyta mamusię:" Mamo dlaczego ci ludzie tak dziwnie wyglądają, o co im chodzi, czemu idą po ulicy?" Co biedna mama odpowiedziała, juz nie dosłyszałem, ale pytam w tym miejscu: Dlaczego to homoseksualiści mają dyktować zdrowym ludziom co maja robić, dlaczego to oni mają wprowadzać nas w zakłopotanie, DLACZEGO ICH DYKATURA PRZETRWAŁA TYLE CZASU? Wybraliśmy świetnie, poszliśmy do wyborów, nasze zdanie się liczyło. Teraz nie będziemy juz zmuszani do oglądania takich scen nierządu na ulicach. Cieszę się ja i cieszą się ludzie których mijam, widzę to po ich twarzach, lekki grymas radości. Wreszczie rządzą nami ludzie godni. Lech Kaczyński i Jarosław Kaczyński, ludzie o nieskazitelnej przeszłości. W tym miejscu dziękuję Wszystkim, którzy tak głosowali, przyczyniliście się do tego, że nasza kochana Polska będzie lepsza a życie w naszym kraju piękniejsze, łatwiejsze!!!
Felieton przesłany przez Michała
Autor jest studentem Politechniki Poznańskiej
Dodano 28.10.2005